deminov
Адвокат Деминов Олег Игоревич
delegelata.com.ua 067-560-73-25
delegelata.com.ua Viber
delegelata.com.ua Telegram
delegelata.com.ua WhatsApp
delegelata.com.ua advokatdeminov@gmail.comРазделы сайта:


09
января
2018

Образец ходатайства об освобождении от оплаты судебного сбора

Представляю Вашему вниманию образец ходатайства об освобождении от оплаты судебного сбора. Основание - истец - мать-одиночка. Прошу обратить внимание, что ГПК Украины, КАС Украины и ХПК Украины в случае наличия оснований требуют указывать такие основания в исковом заявлении (помимо приобщения соответствующего ходатайства).

Жовтневий районний суд м. Дніпропетровська

позивач:

Іванова Марія Іванівна

вул. Паторжинського, 13/10

м. Дніпро, 49044

тел.: 0676767677

відповідач:

Сідоров Іван Іванович

вул. Паторжинського, 13/13

м. Дніпро, 49044

засоби зв’язку невідомі

КЛОПОТАННЯ
про звільнення від сплати судового збору.

До Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська було подано позовну заяву про відшкодування шкоди з Сідорова І.І. Ціна позову складає 25000 грн.

Розмір судового збору складає 704,8 грн.

Вважаємо за необхідне просити суд звільнити позивача від сплати судового збору через наступне.

Відповідно до п.п. в) п. 2 ч. 1 ст. 8 Закону України "Про судовий збір" враховуючи майновий стан сторони, суд може своєю ухвалою за її клопотанням відстрочити або розстрочити сплату судового збору на певний строк, але не довше ніж до ухвалення судового рішення у справі за таких умов: позивачами є: одинокі матері (батьки), які мають дитину віком до чотирнадцяти років або дитину-інваліда.

Позивач Іванова М.І. є одинокою матір'ю, що підтверджується свідоцтвом про народження та довідкою про склад родини, відповідно до якої позивач проживає разом зі своєю донькою Івановою Юлією Петрівною, 2011 року народження (копії додані до матеріалів справи). На сьогоднішній день дитина не досягла віку 14 років.

Крім того, до клопотання про звільнення від сплати судового збору додано копію довідки з місця роботи позивача, яка займає посаду прибиральниці і отримує мінімальну заробітну плату.

На підставі вищевикладеного та керуючись ст. 8 Закону України "Про судовий збір", -

ПРОШУ:

Звільнити Іванову Марію Іванівну від сплати судового збору за звернення до суду з цивільним позовом до Сідорова І.І. про відшкодування шкоди.

Додатки:

1. Копія свідоцтва про народження;

2. Копія довідки про склад родини;

3. Копія довідки про доходи.

10 січня 2018 рокуМ.І. Іванова


Тэги: судебный сбор Украина, судебный сбор 2017, судебный сбор 2018, судовый сбор, судовий збір Україна, размер судебного сбора, оплата судебного сбора, реквизиты для оплаты судебного сбора, адвокат днепродзерєинск, адвокат каменское, адвокат дніпродзержинськ, адвокат кам'янське, судебный сбор за развод, судовий збір за розлучення, судебный сбор при защите прав потребителей, судовий збір при захисті прав споживачів, відсрочення, розсрочення, звільнення від сплати судового збору, зразок клопотання, образец ходатайства об освобождении от оплаты судебного сбора, рассрочка и отсрочка