deminov

Розділи сайту:


Професійна юридична допомога у Камʼянському, Дніпрі та області - Адвокат Демінов О.І.

Політика повернення коштів

Повернення коштів можливе в разі, якщо куплене програмне забезпечення або онлайн-сервіс, не функціонує належним чином (знайдена помилка, яка не може бути виправлена).

Будь ласка, зверніть увагу, що аргументи "Мені не подобається продукт" або "це не те, що я хотів" не є причиною для повернення коштів, оскільки на сайте є можливість пробного використання наших продуктів, функціонал і можливості яких ви зможете оцінити перед оформленням замовлення.

Запит про повернення коштів не приймається до розгляду, якщо він направлений після закінчення терміну 30 календарних днів з моменту оплати.

Письмовий запит на повернення коштів, з причинами відмови від продукту (опис знайдених помилок) повинен бути надіслано не пізніше 30 календарних днів з моменту проведення оплати. Будь ласка, максимально детально опишіть проблему і надайте додаткову інформацію (скріншоти) для ілюстрації помилки.

Письмовий запит на повернення коштів надсилайте на пошту advokatdeminov@gmail.com. Ми залишаємо за собою право уважно розглядати кожен запит на повернення коштів, і цей процес може зайняти деякий час.

Будь ласка, проявіть терпіння і розуміння.

Зверніть увагу, що повернення коштів може зайняти кілька тижнів, тому що багато чого залежить від вашого способу оплати, фінансової установи і т.і.