deminov
Адвокат Деминов Олег Игоревич
delegelata.com.ua 067-560-73-25
delegelata.com.ua Viber
delegelata.com.ua Telegram
delegelata.com.ua WhatsApp
delegelata.com.ua advokatdeminov@gmail.comРазделы сайта:


04
августа
2020

Ходатайство о применении амнистии

Верховная Рада Украины ещё не приняла Закон "Об основаниях и круге лиц, к которым применяется амнистия в 2020 году" (по состоянию на 04 августа 2020 года), но уже можно подготовиться к этому событию. Представляю вашему вниманию ходатайство в суд о применении амнистии (клопотання про застосування амністії).

Жовтоводський міський суд Дніпропетровської області

вул. Маяковського, 129

м. Жовті Води, 52209

засуджений:

Іванов Іван Іванович

02 серпня 1983 року народження

громадянина України, одруженого

освіта – середньо-спеціальна

адреса проживання:

відбуває покарання у

Жовтоводській виправній колонії

УДПС України в Дніпропетровській області № 26

КЛОПОТАННЯ

про застосування Закону України «Про підстави та коло осіб, до яких застосовується амністія у 2020 році».

 Вироком Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська від 10 квітня 2020 року засудженого Іванова І.І. було визнано винним у скоєнні злочину, передбаченому ч. 2 ст. 286 КК України, до трьох років позбавлення волі.

 Вважаємо за можливе просити суд застосувати Закон України «Про підстави та коло осіб, до яких застосовується амністія у 2020 році» (надалі - Закон) та звільнити Іванова І.І. від кримінальної відповідальності через наступне.

Відповідно до п. «в» ч. 1 ст. 1 ЗаконуЗвільнити від відбування покарання у виді позбавлення волі на певний строк та від інших покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, осіб, визнаних винними у вчиненні умисного злочину, який не є тяжким або особливо тяжким відповідно до статті 12 Кримінального кодексу України, осіб, визнаних винними у вчиненні необережного злочину, який не є особливо тяжким відповідно до статті 12 Кримінального кодексу України, а також осіб, кримінальні провадження стосовно яких за зазначеними злочинами розглянуті судами, але вироки стосовно них не набрали законної сили (крім осіб, зазначених у частині четвертій статті 86 Кримінального кодексу України): не позбавлених батьківських прав, які на день набрання чинності цим Законом мають дітей, яким не виповнилося 18 років, дітей з інвалідністю та/або повнолітніх сина, дочку, визнаних особами з інвалідністю.

Іванов І.І. підпадає під дію зазначеного пункту Закону, оскільки має малолітню дитину Іванову Аліну Іванівну, 08 травня 2009 року народження, батьківських прав не позбавлений, проживає разом з дитиною (копія свідоцтва про народження дитини, оригінал довідки з служби у справах дітей, оригінал акту додаються).

Відповідно до п. «в» ч. 2 ст. 10 Закону застосування цього Закону здійснюється щодо: засуджених, які перебувають в установах виконання покарань, - за поданням начальника установи, погодженим з відповідною спостережною комісією або службою у справах дітей, або за клопотанням самого засудженого, його захисника чи законного представника, а щодо військовослужбовців, які тримаються в дисциплінарному батальйоні, - за поданням командування дисциплінарного батальйону, військової частини, начальника гарнізону, органів управління Військової служби правопорядку у Збройних Силах України або за клопотанням самого військовослужбовця, його захисника чи законного представника. До подання додаються довідка про заохочення і стягнення, особова справа засудженого та інші документи, необхідні для вирішення питання про застосування амністії.

 На підставі вищевикладеного та керуючись ст. ст. 1, 10 Закону України «Про підстави та коло осіб, до яких застосовується амністія у 2020 році»,

 ПРОШУ:

 Застосувати до Іванова Івана Івановича акт амністії відповідно до Закону України «Про підстави та коло осіб, до яких застосовується амністія у 2020 році».

Звільнити Іванова Івана Івановича від відбування покарання на підставі  п. «в» ч. 1 ст. 1 Закону України «Про підстави та коло осіб, до яких застосовується амністія у 2020 році».

Додатки:

  1. Копія свідоцтва про народження;
  2. Оригінал довідки;
  3. Оригінал акту;
  4. Копія договору про надання правової допомоги;
  5. Копія свідоцтва;
  6. Оригінал ордеру.

01 вересня 2020 року                                               І.І. Іванов


Тэги: полезная информация, помощь адвоката, юридический ликбез, адвокат днепродзержинск, адвокат каменское, адвокат дніпродзержинськ, адвокат кам'янське, амнистия 2020, амнистия в Украине